Spadające temperatury, słabo wentylowane pomieszczenia, wnętrza o podwyższonym poziomie użytkowania, aerozole – niezdrowa mieszanka, gdy mamy do czynienia z wirusami. Firma TROX wprowadziła na rynek nowy typ oczyszczacza powietrza, demonstrując, co przemysł wentylacyjny i klimatyzacyjny może zrobić, aby rozwiązać niektóre z problemów, z którymi obecnie się borykamy.

Czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniach ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Firma TROX, lider w dziedzinie technologii klimatyzacji i wentylacji, wprowadza na rynek innowacyjny typ oczyszczacza powietrza, który oferuje zaawansowane rozwiązania dla poprawy jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń. Ten artykuł zapozna Cię z tym nowym produktem i jego korzyściami.

Urządzenie stanowi idealne rozwiązanie dla obszarów wewnętrznych, w których nie ma wystarczającej wentylacji mechanicznej. Dwustopniowy, wysokowydajny system filtrów jest w stanie usunąć znacznie ponad 99,95% wirusów z powietrza za pomocą wysoce wydajnego filtra H13 HEPA.

oczyszczacz powietrza
oczyszczacz powietrza

Jednostka ma wydajność 1600 m3 / h, co oznacza, że ​​nadaje się również do większych pomieszczeń, takich jak sale lekcyjne, sale konferencyjne czy restauracje. Podczas normalnej pracy natężenie przepływu powietrza wynosi około 1000 m3 / h.

Jak zawsze w przypadku TROX, priorytetami są również efektywność energetyczna i przyjazna dla użytkownika obsługa. System filtrów z inteligentnym układem w kształcie litery V ma powierzchnię filtra około 47 m2. Oznacza to długą żywotność filtra, co jest świetną wiadomością dla właścicieli obiektów: filtr HEPA należy wymienić dopiero po około 2 latach. Zapotrzebowanie na energię jest bardzo niskie – tylko 0,095 kW przy natężeniu przepływu powietrza 1000 m3 / h.

W przypadku stosowania w salach lekcyjnych lub salach konferencyjnych, cicha praca i dystrybucja powietrza bez przeciągów mają kluczowe znaczenie. Oczyszczacz powietrza działa tak cicho, jak nowoczesny wentylator komputera. W przeciwieństwie do wielu oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku, oczyszczone powietrze doprowadzane jest do pomieszczenia powyżej wysokości głowy, przynosząc korzyści w zakresie komfortu i bezpieczeństwa.

Firma TROX wprowadza na rynek nową generację oczyszczaczy powietrza, które zostały opracowane z myślą o skutecznym usuwaniu zanieczyszczeń i zapewnianiu czystego powietrza w pomieszczeniach. Oto niektóre z cech tego nowego produktu:

  1. Zaawansowane technologie filtracji: Oczyszczacze powietrza TROX wykorzystują zaawansowane systemy filtracji, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia, takie jak kurz, pyłki roślinne, alergeny, drobnoustroje, dym czy zapachy. W zależności od modelu, mogą być stosowane różne rodzaje filtrów, takie jak filtry HEPA, filtry węglowe czy filtry jonizujące.
  2. Efektywność energetyczna: Oczyszczacze powietrza firmy TROX zostały zaprojektowane z myślą o oszczędności energii. Wykorzystują nowoczesne rozwiązania technologiczne, które minimalizują zużycie energii elektrycznej, co przyczynia się do ekonomicznej i ekologicznej pracy urządzenia.
  3. Inteligentne sterowanie: Nowe oczyszczacze powietrza TROX są wyposażone w inteligentne systemy sterowania, które umożliwiają monitorowanie i regulację parametrów pracy urządzenia. Dzięki temu można dostosować działanie oczyszczacza do indywidualnych potrzeb i warunków panujących w pomieszczeniu.
  4. Cicha praca: Oczyszczacze powietrza TROX zostały zaprojektowane tak, aby działały cicho, minimalizując tym samym hałas w pomieszczeniach. To istotne, szczególnie w przypadku pracowania w biurach, sypialniach czy innych miejscach, gdzie cicha atmosfera jest ważna.
  5. Monitorowanie jakości powietrza: Wiele modeli oczyszczaczy powietrza TROX posiada wbudowane czujniki jakości powietrza, które stale monitorują poziomy zanieczyszczeń. Dzięki temu użytkownik może na bieżąco śledzić stan powietrza i dostosować działanie oczyszczacza w celu utrzymania optymalnej jakości powietrza w pomieszczeniu.
  6. Estetyczny design: Oczyszczacze powietrza TROX łączą w sobie nie tylko funkcjonalność, ale również estetyczny wygląd. Ich nowoczesny design i eleganckie wykończenie sprawiają, że są one nie tylko praktycznym urządzeniem, ale także stylowym elementem wystroju wnętrza.

Korzyści z używania oczyszczacza powietrza TROX:

  1. Czyste powietrze: Oczyszczacze powietrza TROX skutecznie usuwają zanieczyszczenia, pyłki, alergeny i inne substancje szkodliwe, zapewniając czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniach.
  2. Poprawa zdrowia: Dobra jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń ma pozytywny wpływ na zdrowie. Oczyszczacze powietrza TROX mogą zmniejszyć ryzyko alergii, astmy, infekcji dróg oddechowych i innych problemów zdrowotnych związanych z zanieczyszczonym powietrzem.
  3. Komfort: Czyste powietrze sprzyja ogólnemu komfortowi w pomieszczeniach. Eliminacja nieprzyjemnych zapachów, dymu czy kurzu poprawia atmosferę i uczucie świeżości.
  4. Efektywność energetyczna: Oczyszczacze powietrza TROX zostały zaprojektowane z myślą o oszczędności energii, co przekłada się na niższe rachunki za prąd.

Nowy typ oczyszczacza powietrza wprowadzany na rynek przez firmę TROX to innowacyjne rozwiązanie dla poprawy jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń. Dzięki zaawansowanym technologiom filtracji, efektywności energetycznej, inteligentnemu sterowaniu i estetycznemu designowi, oczyszczacze powietrza TROX oferują wiele korzyści dla użytkowników, takich jak czyste i zdrowe powietrze, poprawa zdrowia, komfort oraz oszczędność energii. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które zależy na jakości powietrza w swoim otoczeniu.

Oceń: