Klimatyzacja w domu lub biurze to nie tylko luksus, ale często konieczność, szczególnie w gorące, letnie dni. Ale czy klimatyzacja jest dobrym wyborem dla każdego? Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja, typ budynku, a nawet indywidualne preferencje.

Dlaczego warto zainstalować klimatyzację?

Klimatyzacja może zapewnić komfort termiczny przez cały rok, niezależnie od lokalizacji i pory roku. W upalne dni klimatyzacja zapewnia chłodne i przyjemne powietrze, podczas gdy w chłodniejsze dni może służyć jako dodatkowe źródło ciepła. Ponadto, klimatyzatory często są wyposażone w filtry powietrza, które pomagają usunąć zanieczyszczenia, takie jak kurz, pyłki i bakterie, poprawiając jakość powietrza w pomieszczeniu.

Jak wybrać odpowiednią klimatyzację?

Wybór odpowiedniego klimatyzatora zależy od wielu czynników, takich jak wielkość pomieszczenia, ilość osób przebywających w pomieszczeniu, a nawet kierunek, w którym skierowane są okna. Na rynku dostępne są różne typy klimatyzatorów, które można dopasować do każdego rodzaju pomieszczenia i na każdą kieszeń.

Dlaczego warto skontaktować się z firmą eksperci-klimatyzacji?

Firma eksperci-klimatyzacji to profesjonalna firma, która specjalizuje się w sprzedaży, serwisie i montażu klimatyzacji. Firma współpracuje z najbardziej znanymi i sprawdzonymi producentami urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i grzewczych, a jej zespół składa się z kompetentnych specjalistów z umiejętnościami inżynierskimi.

eksperci-klimatyzacji oferuje szeroki zakres usług związanych z klimatyzacją, w tym montaż klimatyzacji w domach, mieszkaniach, biurach i firmach, a także serwis i naprawę klimatyzatorów. Firma działa na terenie całego Śląska, oferując szybki i profesjonalny montaż klimatyzatorów.

Jak skontaktować się z firmą eksperci-klimatyzacji?

Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w swoim domu lub biurze, skontaktuj się z firmą eksperci-klimatyzacji. Możesz to zrobić, dzwoniąc pod numer telefon602 232 848 lub 696 504 304, lub wysyłając e-mail na adres biuro@eksperci-klimatyzacji.pl. Eksperci z firmy eksperci-klimatyzacji służą radą i pomogą dobrać odpowiedni klimatyzator do Twoich potrzeb, a następnie zapewnią profesjonalny montaż i serwis.

Klimatyzacja to nie tylko luksus, ale często konieczność, szczególnie w gorące, letnie dni. Wybór odpowiedniego klimatyzatora zależy od wielu czynników, ale dzięki profesjonalnej pomocy, takiej jak ta oferowana przez firmę eksperci-klimatyzacji, proces ten może być znacznie prostszy i mniej stresujący. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz klimatyzacji w domu, biurze, czy firmie, eksperci-klimatyzacji jest gotowa pomóc. Skontaktuj się z nimi już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

Latem żadna osoba nie myśli o klimatyzacji. Trzeba przyznać, że bez nich dom może być po prostu zbyt ciepły w ciepłym sezonie. Kiedy pogoda jest gorąca i utrzymująca się, trudno jest nie tylko pracować, ale także spać, więc ludzie często czują się niespokojni. Niestety, często zdarza się, że ludzie nie lubią rozrywki w okresie letnim, ponieważ czują się wypoczęci przez cały czas. Latem młodzi ludzie korzystają z rozrywki, ale starszym ludziom trudniej jest poradzić sobie z upałem. Ludzie często czują się źle po prostu z powodu żmudnego ciepła. Młodsi ludzie mogą również zmagać się w lecie. Młodzi ludzie nie zawsze są odporni na ciepło. Chociaż lato jest ulubionym czasem wielu osób w roku, dla niektórych lato wiąże się z bezsennością. Jeśli chcesz odpocząć latem i nie myśleć o upale, warto wybrać urządzenie, które pomoże ostygnąć powietrze. Klimatyzatory są częstym wyborem w tym przypadku. Zapewniają one wiele funkcji, które pozwalają ludziom żyć wygodniej. Jednak koszt klimatyzatorów jest znaczny. Mogą kosztować 400 euro, 1000 euro lub nawet więcej. Płatność jest kosztowna, więc nie każdy może sobie na to pozwolić. Chociaż klimatyzatory są jednym z najlepszych wyborów, ponieważ przynoszą wiele korzyści, niektóre mogą być konieczne, aby wybrać tańsze urządzenia. Chłodnice powietrza są często wybierane, ponieważ są niedrogie. Nie przyniosą one tych samych korzyści co klimatyzatory, ale mogą pomóc przynajmniej trochę orzeźwienia. Jeśli chcesz, aby temperatura powietrza była dobra, wybierz urządzenia, które pozwolą Ci to osiągnąć. Ludzie nie powinni próbować dostosować się do temperatury powietrza. Wybierz klimatyzator i nie myśl o zmianie pogody. Czy trudno jest utrzymać odżywka? Często ludzie są zaniepokojeni nie tylko ceną, ale także konserwacją przy zakupie klimatyzatorów. Niektórzy zdają się wymagać poświęcenia dużo czasu nie tylko na konserwację, ale także na uczenie się, jak z nich korzystać. Klimatyzacja nie wymaga dużej konserwacji. Aby nauczyć się korzystać z klimatyzacji, na pewno nie będziesz musiał poświęcić dużo czasu. Zdarza się, że potrzeba ludzi kilka dni lub nawet tygodni, zanim zrozumieją, jak działa klimatyzacja. Jednak producenci wyraźnie wskazali w instrukcji, jak używać, jakie funkcje wybrać i tak dalej. Chociaż może to trochę potrwać, aby pamiętać o tym wszystkim, nie będzie trudno się nauczyć. Jeśli uważnie przeczytasz instrukcje, wkrótce zrozumiesz, jak działa klimatyzator i nauczysz się go używać. Klimatyzacja jest wygodna i ułatwia korzystanie z niego.

Aktualnie działamy na terenie miast: Gliwice (Szobiszowice , Szałsza , Czekanów , Żerniki , Obrońców Pokoju , Niepaszyce , Ostropa , Wójtowa Wieś , Trynek , Ligota , Maciejów , Makoszowy), Sośnicowice, Knurów, Ruda Śląska, Katowice , Chorzów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Pyskowice, Wieszowa, Zbrosławice, Wielowieś, Tworóg, Toszek, Zawadzkie

Cennik montażu klimatyzacji w różnych województwach (dla podstawowych modeli)

 • Województwo dolnośląskie: od 1400 zł
 • Województwo kujawsko-pomorskie: ok. 1700 zł
 • Województwo lubelskie: od 1400 zł
 • Województwo lubuskie: od 1400 zł
 • Województwo łódzkie: od 1600 zł
 • Województwo małopolskie: od 1700 zł
 • Województwo mazowieckie: od 1800 zł
 • Województwo opolskie: od 1400 zł
 • Województwo podkarpackie: od 1300 zł
 • Województwo podlaskie: od 1400 zł
 • Województwo pomorskie: od 1600 zł
 • Województwo śląskie: od 1600 zł
 • Województwo świętokrzyskie: od 1300 zł
 • Województwo warmińsko-mazurskie: od 1400 zł
 • Województwo wielkopolskie: od 1700 zł
 • Województwo zachodniopomorskie: od 1500 zł

Koszt dodatkowych usług związanych z montażem klimatyzacji

 • Wykonanie dodatkowego metra instalacji: 80-100 zł za mb
 • Wykonanie instalacji w kanałach PVC: od 60 zł za każdy rozpoczęty mb
 • Wykonanie instalacji podtynkowej: od 350 zł
 • Wykucie bruzdy w cegle lub betonie: ok. 70 zł za mb przy ścianie zwykłej i 120-130 zł za mb w przypadku betonu
 • Wykonanie przewiertu w ścianie: ok. 90 zł przy ścianach ceglanych, a przy żelbetonie wzrasta nawet do 180-200 zł
 • Doprowadzenie zasilania z rozdzielni: ok. 60 zł za mb plus koszt zakupu kabla
 • Przygotowanie rusztowania do instalacji jednostki zewnętrznej: 270-350 zł za dobę
 • Wynajem podnośnika do instalacji jednostki zewnętrznej: od 500 zł za dobę
 • Instalacja pompki skroplin: ok. 550-650 zł
 • Instalacja dodatkowego filtra powietrza: ok. 100 zł (w tym koszt filtra)
 • Demontaż klimatyzacji: ok. 400 zł, uwzględniając zabezpieczenie, ale bez kosztów utylizacji jednostki
 • Programowanie: ok. 100 zł, szkolenie z obsługi jest gratis
Oceń: