Zapraszamy do udziału w najważniejszym wydarzeniu branży wodociągowej i kanalizacyjnej – XXIX edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2023. Targi odbędą się w Bydgoszczy w dniach 30 maja – 1 czerwca 2023 r. To wydarzenie, które nie może umknąć uwadze żadnej firmy z naszej branży.

Dlaczego Warto Być Częścią Targów WOD-KAN 2023?

Targi WOD-KAN to nie tylko prezentacja najnowszych technologii i maszyn dla branży wodociągowej i kanalizacyjnej. To przede wszystkim miejsce spotkań i nawiązywania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Wzmocnienie Pozycji na Rynku

Udział w Targach WOD-KAN to doskonała okazja do wzmocnienia swojej pozycji na rynku. Prezentacja swojej oferty w ciągu trzech dni największej grupie klientów z naszej branży to szansa na zwiększenie rozpoznawalności marki i nawiązanie nowych, wartościowych kontaktów biznesowych.

Bezpośredni Kontakt z Potencjalnymi Klientami

Co roku w wystawie uczestniczą najważniejsze firmy z naszej branży oraz tysiące zwiedzających – specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. To właśnie oni są Państwa potencjalnymi klientami.

Wiedza i Inspiracje

Targi WOD-KAN to także miejsce, gdzie można poznać najnowsze trendy i technologie w branży. Imprezie towarzyszą konferencje organizowane przez wystawców, Strefa Nowych Technologii oraz branżowe konkursy, które wyłaniają najlepsze produkty i rozwiązania.

Jak Dołączyć do Targów WOD-KAN 2023?

Rejestrację dla Wystawców uruchomimy 11 stycznia o godzinie 9.00. Rejestracja będzie odbywała się wyłącznie elektronicznie i wymaga posiadania bezpłatnego konta Wystawcy, które można założyć wcześniej pod tym linkiem: https://wod-kan-2023.exposupport.pl/exhibitor/register

Wystawcy, którzy rejestrowali swój udział w edycji 2022 mogą skorzystać z istniejących kont.

Najlepsze praktyki dla wystawców targowych

1. Przygotuj się na spotkania jeden na jeden

Targi to doskonałe miejsce do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych. Przygotuj się na spotkania jeden na jeden, podczas których będziesz mógł odpowiedzieć na pytania potencjalnych klientów i podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

2. Zanurz się w doświadczenie

Targi to nie tylko miejsce do prezentacji swojej oferty, ale także doświadczenie, które pozwala na bezpośredni kontakt z produktami i technologiami. Wykorzystaj to do prezentacji swojej oferty w praktyczny i angażujący sposób.

3. Sieciuj i buduj relacje

Targi to doskonałe miejsce do budowania relacji biznesowych. Nie skupiaj się tylko na sprzedaży swojego produktu, ale także na nawiązywaniu relacji z kluczowymi osobami w branży.

Materiały wodno kanalizacyjne
Materiały wodno kanalizacyjne

4. Prezentuj nowe funkcje

Targi to świetne miejsce do prezentacji nowych funkcji swojego produktu. Live demo może pomóc klientom i potencjalnym klientom lepiej zrozumieć i zaangażować się w twój produkt.

5. Bądź dobrym słuchaczem

Podczas targów ważne jest, aby nie tylko mówić, ale także słuchać. Słuchaj uwag i opinii klientów, aby lepiej zrozumieć ich potrzeby i wyzwania.

6. Zrozum kulturę i zwyczaje

Pamiętaj, że różne kraje i kultury mają różne zwyczaje biznesowe. Zrozumienie tych zwyczajów może pomóc w nawiązaniu lepszych relacji biznesowych.

7. Komunikuj się często i transparentnie

Komunikacja jest kluczem do sukcesu na targach. Komunikuj się często i transparentnie z klientami, aby utrzymać ich na bieżąco i zbudować zaufanie.

8. Ulepszaj swój produkt

Wykorzystaj feedback od klientów i potencjalnych klientów do ulepszania swojego produktu. Targi to doskonałe miejsce do zbierania opinii i pomysłów na ulepszenia.

Zapraszamy do udziału w Targach WOD-KAN 2023. To wydarzenie, które pozwoli Państwu nie tylko zaprezentować swoją ofertę, ale także nawiązać cenne kontakty biznesowe, zrozumieć potrzeby rynku i zdobyć inspiracje do dalszego rozwoju. Nie przegapcie tej okazji!

Firma Navotech na Targach WOD-KAN 2023: Innowacje w Technologii Wodociągowej i Kanalizacyjnej

Z przyjemnością informujemy, że Firma Navotech z Zabrza będzie jednym z wystawców na nadchodzących Targach WOD-KAN 2023. Navotech to lider w branży technologii wodociągowej i kanalizacyjnej, oferujący szeroki zakres produktów i rozwiązań, które pomagają firmom w efektywnym i zrównoważonym zarządzaniu wodą i ściekami.

Podczas Targów WOD-KAN 2023, Navotech będzie prezentować swoje innowacyjne produkty, w tym:

 • Desorbery, wieże aeracyjne
 • Systemy do dezynfekcji ścieków
 • Filtry antyodorowe
 • Klapa zwrotna
 • Komory drenażowe
 • Rozwiązania do neutralizacji wody i ścieków
 • Neutralizatory
 • Oczyszczalnie wody i ścieków
 • Osadniki
 • Prefiltr basenowy
 • Pręt spawalniczy
 • Przepompownie wody i ścieków
 • Regulator przepływu DRP
 • Separatory ropopochodnych
 • Separatory tłuszczu
 • Stacje przygotowania roztworów
 • Układy dozowania i mieszania
 • Wolnostojące zbiorniki procesowe i magazynowe
 • Wyposażenie chemoodpornych instalacji wentylacyjnych
 • Wyposażenie przemysłu
 • Rozwiązania do zagospodarowania wody deszczowej
 • Zbiorniki – retencja i magazynowanie
 • Zbiorniki ppoż

Zapraszamy wszystkich uczestników Targów WOD-KAN 2023 do odwiedzenia stoiska Firmy Navotech. To doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi technologiami i produktami, które mogą przyczynić się do poprawy efektywności i zrównoważonego zarządzania wodą i ściekami w Państwa firmie.

Nie przegapcie tej okazji, aby nawiązać bezpośrednie kontakty biznesowe z ekspertami z Firmy Navotech, dowiedzieć się więcej o ich innowacyjnych rozwiązaniach i zobaczyć, jak mogą one przyczynić się do sukcesu Państwa firmy. Czekamy na Państwa na Targach WOD-KAN 2023!

Oceń: