Maszyna do kostki brukowej zwana jest czasem maszyną do cegieł ulicznych, surowcem może być piasek, żużel, pozostałości przemysłowe i tak dalej. Maszyna taka może produkować różne kostki brukowe, takie jak cegły kolorowe, kostka brukowa.

Kostki brukowe mogą utworzyć drogę, ulicę, plac, aby poprawić i ozdobić krajobraz dookoła domu czy firmy.

Maszyna do kostki brukowej – Brukowanie , Brukarstwo

Maszyna do wykonywania kostki brukowej to maszyna dla firm brukarskich, która wykorzystuje odpady budowlane, proszek kamienny, piasek, popiół, pozostałości gliny ekspandowanej, topiony żużel i inne materiały w celu dodania niewielkich ilości cementu do produkcji teksturowanych płyt chodnikowych i kolorowych płyt chodnikowych przy użyciu mocy hydraulicznej.

Maszyna dla firmy brukarskiej

Cegła chodnikowa produkowana metodą kostki brukowej, zapewnia wytrzymałość, wysoka przepuszczalność wody i antypoślizg bruku. Jest to zaawansowany technologicznie produkt, który spełnia wymogi ekologii i przepisów prawa. Jest bogaty w kolory, pełen specyfikacji i pięknych wzorów wytłaczanych w kostce brukowej. Zakłady mogą produkować różne rodzaje cegieł kolorowych, gładkich, drogowych, trawiastych, pochyłych kanałów, kamieni drogowych itp. Do wyłożenia po obu stronach drogi w celu poprawy przepuszczalności wody, ochrony środowiska, środowiska dekoracyjnego i tradycyjnego betonu. Wykonany podjazd z kostki brukowej tworzy ostry kontrast w otoczeniu np. domu.