Europejska paleta transportowa z drewna ma wymiary 1200 x 800 mm. Stanowi ona normę w sektorze logistyki i dystrybucji na obszarze Europy kontynentalnej. Jest uniwersalna i szeroko wykorzystywana w różnych branżach. Znajduje zastosowanie od branży żywnościowej po chemiczną. Gwarantuje skuteczny i bezpieczny przewóz towarów i produktów.

W naszej stolarni produkujemy solidne palety jednorazowego użycia. Mają one wymiary 1200×800. Cena za sztukę wynosi 21 zł. Zachęcamy do kontaktu pod numerami telefonów: 727553470, 603114047.

Paleta składa się z kilku podstawowych komponentów. Zwiększają one jej wytrzymałość i użyteczność. Wyprodukowana z drewna, paleta zapewnia mocną bazę. Jest jednocześnie ekologiczną opcją w porównaniu do palet z materiałów syntetycznych. Drewno jest odpowiednio przetwarzane. Dzięki temu unikamy uszkodzeń mechanicznych oraz ataków szkodników. Jest to ważne przy transporcie międzynarodowym towarów.

Paleta z Zakładu Stolarskiego Krawczyk ma wymiary 1200 x 800 mm. Jest zaprojektowana do optymalizacji logistyki. Jej rozmiary są dobrane idealnie do kontenerów i pojazdów ciężarowych. Pozwala to na efektywne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej. Palety są zgodne z większością systemów regałowych. Ułatwia to organizację magazynu. Producentom elementów o dużych wymiarach daje to dużą zaletę. Dzięki temu transportowane są m.in. świetliki dachowe, wyłazy dachowe, spieki kwarcowe. Służą także do transportu elementów do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków.

W kontekście zrównoważonego rozwoju, paleta EURO 1200 x 800 mm odgrywa kluczową rolę. Wpisuje się w koncepcję zrównoważonej konsumpcji i produkcji. Przyczynia się do zmniejszenia odpadów i emisji CO2.

Jest istotnym składnikiem łańcucha dostaw. Oferuje firmom nie tylko efektywność logistyczną. Wspiera także realizację celów zrównoważonego rozwoju. Jej wszechstronność, trwałość oraz możliwość recyklingu czynią ją preferowanym rozwiązaniem.

Palety jednorazowe Euro są powszechnie stosowane w różnych dziedzinach. Ich standardowe wymiary i wygoda w użytkowaniu są cenione. Mają szerokie zastosowanie, m.in. w transporcie i logistyce, eksporcie, przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Są używane także na targach i wystawach, w transporcie produktów sezonowych. Sklepy detaliczne i supermarkety wykorzystują je do przewozu towarów. Służą również do akcji promocyjnych i okazjonalnych.

Są cenione za niski koszt, standardowe wymiary i brak potrzeby zwrotu. Stanowią atrakcyjną opcję dla wielu zastosowań w różnych branżach.

W Zakładzie Stolarskim Krawczyk oferujemy palety na jedno użycie. Mają wymiary 1200×800 i są dostępne w cenie 21 zł za sztukę. Wyróżniają się niezwykłą trwałością. Sprawdzają się w różnorodnych zastosowaniach przemysłowych i logistycznych.

Obsługujemy klientów z regionu Śląska. Wspieramy lokalną ekonomię i przemysł, dostarczając produkty najwyższej jakości.

Zachęcamy do kontaktu zainteresowanych z regionu. Dołącz do naszych zadowolonych klientów. Odkryj, jak nasze palety mogą zwiększyć efektywność Twojej działalności.

Skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 727553470 lub 603114047. Nasi specjaliści są gotowi udzielić wszelkich niezbędnych informacji. Pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb. Dowiedz się, jak nasze palety na jedno użycie mogą wesprzeć Twój biznes w Śląsku i poza nim!

5/5 - (2 votes)