Nasza agencja detektywistyczna prywatny detektyw MODUS oferuje swoim klientom usługę poszukiwania skradzionego samochodu. Dziś jest to bardzo popularna usługa, ponieważ przypadki kradzieży samochodów nie należą do rzadkości, a odnalezienie skradzionego samochodu jest niezwykle trudne. W takich przypadkach policja nie pracuje zbyt chętnie i nie za szybko. Jeśli spojrzysz na statystyki, to mówi nam, że jest tylko 50% odnalezionych samochodów.

Szukamy samochodów — praca, która przebiega bez biurokracji. Jeśli złożyłeś wniosek o tę usługę, natychmiast rozpoczniemy pracę. Musisz nam szczegółowo opowiedzieć o wszystkich wydarzeniach poprzedzających kradzież samochodu.

Prywatny Detektyw

MODUS Biuro Detektywistyczne

Piotr Iskierka i Jacek Płonka spółka cywilna

Musimy wiedzieć, czy Twój pojazd jest wyposażony w urządzenie zabezpieczające przed kradzieżą. Wiele z nich postępuje lekkomyślnie, pozostawiając pojazd bez nadzoru i urządzenia zabezpieczające przed kradzieżą. Jak pokazuje praktyka, nie tylko kradną drogie samochody, ale potrafią ukraść nawet tani samochód na demontaż części. Właściciele pojazdów, które nie posiadają środków ochronnych, byli oczywiście nieostrożni, bo auto poszło w tym przypadku znacznie łatwiej.

Nikt nie jest odporny na porwanie samochodu, a jeśli upewniłeś się, że wyposażyłeś swoje alarmy samochodowe, może to również mieć wpływ. Jeśli codziennie pojawisz się przy jego samochodzie w tym samym miejscu, jeśli zostawisz go w tym samym miejscu, w garażu, przestępcy będą mogli namierzyć i zbadać Twoje urządzenia antykradzieżowe. W takim przypadku, aby zmniejszyć ryzyko kradzieży maszyny, należy zwrócić uwagę na osoby pojawiające się w pobliżu Twojego samochodu, sytuację w pobliżu Twojego garażu. Przydałoby się zainstalować kamery monitorujące oraz w zakładce samochód, która pokaże gdzie na maszynie. Ta zakładka nie jest łatwa do usunięcia i działa na baterie. Przestępcy mogą oczywiście załadować samochód do przyczepy, gdzie nie ma fal radiowych.

poszukiwanie skradzionego samochodu
poszukiwanie skradzionego samochodu

W każdym razie musisz dołożyć wszelkich starań, aby znaleźć samochód, ponieważ jest to droga rzecz i dostałem ją za Ciebie. Dlatego powtarzaj, musisz skontaktować się z nami jak najwcześniej, ale wtedy szanse znacznie wzrosną. Agencja detektywistyczna ma dostęp do przeszukania samochodu, dlatego często się do nas zwracamy, nawet w przypadkach, w których porwanie miało miejsce kilka lat temu.

Dlatego w każdym przypadku musisz się z nami skontaktować, dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc. W naszej agencji detektywistycznej posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy posiadają praktyczne doświadczenie w poszukiwaniu samochodów. Nasza agencja detektywistyczna działa nie tylko na terenie całej Polski.

Oceń: