Firma Navotech produkuje systemy kanalizacji dla szerokiej gamy klientów, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

W sektorze publicznym, nasze systemy kanalizacyjne są często stosowane w projektach infrastrukturalnych prowadzonych przez władze lokalne, np. przy budowie nowych dróg, autostrad, lotnisk, parków przemysłowych czy osiedli mieszkaniowych.

W sektorze prywatnym, nasi klienci to zazwyczaj deweloperzy, architekci, inwestorzy budowlani oraz przedsiębiorstwa z branży budowlanej, którzy potrzebują systemów kanalizacyjnych do budowy różnych obiektów, takich jak biurowce, hotele, magazyny, hale produkcyjne czy sklepy.

Nasze systemy kanalizacyjne są wykorzystywane do odprowadzania wody deszczowej i ścieków z tych budynków, zapewniając skuteczne i niezawodne działanie, a także ochronę środowiska naturalnego.

Wszystkie nasze produkty spełniają odpowiednie normy jakościowe i są wytwarzane z najwyższej jakości materiałów, zapewniając klientom długotrwałe i niezawodne rozwiązania kanalizacyjne.

ZAGOSPODAROWANIE WODY DESZCZOWEJ

W ramach systemów odprowadzania wody deszczowej, firma Navotech oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, które pomagają w efektywnym zarządzaniu opadami deszczu i minimalizowaniu ich wpływu na środowisko naturalne.

Nasze produkty zapewniają skuteczne zbieranie, magazynowanie i przepompowywanie wody deszczowej, co pozwala na jej ponowne wykorzystanie w różnych celach, takich jak nawadnianie terenów zielonych, sprzątanie ulic, czy też do procesów przemysłowych.

systemy kanalizacyjne
systemy kanalizacyjne

Oferujemy również rozwiązania, które pozwalają na innowacyjne zagospodarowanie wody deszczowej, jak np. systemy infiltracyjne, które umożliwiają wchłanianie wody do gruntu i zwiększenie zasobów wód gruntowych. Ponadto, nasze produkty pozwalają na kontrolowanie i zarządzanie jakością wody deszczowej, poprzez stosowanie specjalnych filtrów i separatorów, które usuwają z niej zanieczyszczenia, takie jak piasek, liście czy oleje.

Innym innowacyjnym rozwiązaniem, które oferujemy, są inteligentne systemy monitorowania i sterowania, które pozwalają na zdalne zarządzanie systemem odprowadzania wody deszczowej. Dzięki temu, możemy na bieżąco kontrolować ilość i jakość wody deszczowej, a także w razie potrzeby regulować jej przepływ i kierowanie.

Wszystkie nasze innowacyjne rozwiązania pozwalają na osiągnięcie lepszych wyników ekologicznych i ekonomicznych, poprzez wykorzystanie w pełni potencjału opadów deszczu i minimalizację szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.

OSADNIKI I SEPARATORY TŁUSZCZU

Firma Navotech oferuje wysokiej jakości osadniki i separatory tłuszczu, które charakteryzują się wieloma zaletami i przewagami w porównaniu do rozwiązań oferowanych przez inne firmy.

Poniżej przedstawiam kilka powodów, dla których warto wybrać nasze osadniki i separatory tłuszczu:

 • Skuteczność – Nasze osadniki i separatory tłuszczu są projektowane w taki sposób, aby skutecznie usuwać zanieczyszczenia z wody, takie jak tłuszcze, oleje, piasek, osady i inne zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne. Dzięki temu, zapewniamy skuteczne oczyszczanie wody i minimalizujemy ryzyko zanieczyszczenia środowiska.
 • Jakość – Nasze produkty są wytwarzane z najwyższej jakości materiałów i spełniają najwyższe standardy jakościowe, dzięki czemu są trwałe, niezawodne i odporne na działanie agresywnych czynników zewnętrznych.
 • Łatwa instalacja i obsługa – Nasze osadniki i separatory tłuszczu są łatwe w instalacji i obsłudze, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji i większą wygodę dla użytkowników.
 • Innowacyjność – Nasze produkty są stale rozwijane i udoskonalane, aby sprostać wymaganiom rynku i klientów. Dzięki temu, oferujemy innowacyjne rozwiązania, takie jak inteligentne systemy monitorowania i sterowania, które pozwalają na bardziej precyzyjne i efektywne zarządzanie systemami oczyszczania wody.
 • Dostępność i wsparcie – Nasze produkty są szeroko dostępne na rynku, a nasi specjaliści są zawsze gotowi do udzielenia pomocy i wsparcia technicznego, w razie potrzeby.

Wszystkie te cechy i przewagi naszych osadników i separatorów tłuszczu sprawiają, że są one atrakcyjnym i wartościowym rozwiązaniem dla klientów z różnych branż i sektorów, którzy szukają skutecznych i niezawodnych systemów oczyszczania wody.

NEUTRALIZATORY I FILTRY ANTYODOROWE – NAVOTECH ZABRZE

Neutralizatory i filtry antyodorowe opracowane przez inżynierów z Navotech to zaawansowane technologicznie urządzenia, które służą do usuwania nieprzyjemnych zapachów z powietrza w miejscach, gdzie jest to szczególnie istotne, takich jak np. w toaletach publicznych, gabinetach dentystycznych, magazynach odpadów czy w kuchniach przemysłowych.

Neutralizatory antyodorowe działają poprzez proces neutralizacji zapachów przy użyciu specjalnych substancji chemicznych lub naturalnych enzymów, które usuwają cząsteczki zapachowe. W ten sposób, neutralizatory zmieniają charakter zapachu, a tym samym niwelują jego intensywność.

Filtry antyodorowe natomiast, wykorzystują mechaniczne lub chemiczne metody usuwania nieprzyjemnych zapachów. Filtry mechaniczne działają poprzez zatrzymywanie cząstek zapachowych na specjalnych filtrach, natomiast filtry chemiczne usuwają zapachy przez reakcję z cząsteczkami specjalnych substancji chemicznych, które są zawarte w filtrze.

nowoczesne systemy kanalizacyjne
nowoczesne systemy kanalizacyjne

Oba rodzaje urządzeń, neutralizatory i filtry antyodorowe, opracowane przez inżynierów z Navotech, charakteryzują się wysoką skutecznością w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów, a ich działanie opiera się na najnowszych osiągnięciach technologicznych i ekologicznych. Dodatkowo, są one łatwe w instalacji i obsłudze, a ich wytrzymała i trwała konstrukcja zapewnia długi czas eksploatacji.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy wszystkich klientów poszukujących wysokiej jakości urządzeń kanalizacyjnych do współpracy z Firmą Navotech. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zastosowaniu najnowszych technologii, oferujemy nie tylko rozwiązania wysokiej jakości, ale również konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Nasze rozwiązania kanalizacyjne są już stosowane w wielu dużych miastach w Polsce, takich jak Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gliwice czy Wrocław. Nasze produkty pomagają w codziennym funkcjonowaniu miast, a także w utrzymaniu czystości i higieny w miejscach publicznych, takich jak toalety, kuchnie przemysłowe czy magazyny odpadów.

Jesteśmy dumni z faktu, że nasze rozwiązania kanalizacyjne zostały docenione przez klientów na całym świecie, a nasze urządzenia są wykorzystywane w różnych branżach i sektorach gospodarki. Zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb.

Zobacz pełną ofertę naszej firmy:

 • Przepompownie wody i ścieków
 • Regulator przepływu DRP
 • Separatory ropopochodnych
 • Separatory tłuszczu
 • Stacje przygotowania roztworów
 • Układy dozowania i mieszania
 • Wolnostojące zbiorniki procesowe i magazynowe
 • Wyposażenie chemoodpornych instalacji wentylacyjnych
 • Wyposażenie przemysłu
 • Zagospodarowanie wody deszczowej
 • Zbiorniki – retencja i magazynowanie
 • Zbiorniki ppoż
 • Desorbery, wieże aeracyjne
 • Dezynfekcja ścieków
 • Filtry antyodorowe
 • Klapa zwrotna
 • Komory drenażowe
 • Neutralizacja wody i ścieków
 • Neutralizatory
 • Oczyszczalnie wody i ścieków
 • Osadniki
 • Prefiltr basenowy
 • Pręt spawalniczy

Wybierając trwałe i nowoczesne rozwiązania z dużej i zaufanej firmy, klient może mieć pewność, że zainwestował w rozwiązania, które będą działać bezawaryjnie przez długi czas, a ich wartość inwestycji będzie zwracała się w długim okresie. Warto zatem zwrócić uwagę na trwałość systemów kanalizacji, których celem jest zapewnienie bezpiecznego odprowadzania i oczyszczania ścieków.

Systemy kanalizacji opracowywane przez renomowane firmy są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych, korozję, wysokie i niskie temperatury, a także na oddziaływanie chemikaliów i innych substancji.

Dodatkowo, nowoczesne rozwiązania kanalizacyjne charakteryzują się wysoką wydajnością oraz minimalnymi kosztami utrzymania, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, które pozwalają na optymalizację procesów oraz na minimalizację strat.

Trwałość systemów kanalizacji jest szczególnie ważna, ponieważ ich awaria może prowadzić do poważnych konsekwencji, takich jak zalanie budynków, skażenie wód gruntowych, a także zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi.

Dlatego warto zainwestować w trwałe i nowoczesne rozwiązania z dużej i zaufanej firmy, aby mieć pewność, że system kanalizacyjny działa niezawodnie przez wiele lat, a koszty jego utrzymania są minimalne.

Oceń: