WKRĘTY SAMOWIERCĄCE

Wysoka wydajność

Wkręty samowiercące zawierają wysokiej jakości elementy złączne. Dzięki zastosowaniu wkrętów samowiercących możliwe jest wykonanie dobrego połączenia w jednej operacji.

W jednym kroku wykonuje się otwór o odpowiedniej średnicy, formuje gwint i prawidłowo mocuje konstrukcje. Nie jest wymagane wiercenie ani gwintowanie.

Produkty wysokiej jakości!

Zintegrowane wiertło zapewnia znaczną redukcję pełnego kosztu mocowania.

Znacząco zmniejsza również ryzyko niewspółosiowości elementów złącznych. Konstrukcja połączenia umożliwia wybór konstrukcji z prostymi łącznikami. Podczas procesu mocowania eliminowane są wysiłki związane z przygotowaniem i obsługą części oraz zmianą narzędzi roboczych. Tego długiego procesu pozycjonowania można uniknąć zwłaszcza podczas pracy z dużymi częściami. Każda śruba wykorzystuje własną końcówkę tnącą i pozwala uniknąć marnowania czasu w porównaniu z użyciem oddzielnych wierteł. Gwarantowane jest użycie wiertła o odpowiedniej średnicy dla każdej śruby, co eliminuje różne występujące błędy. Zastosowanie wkrętów samowiercących zapobiega powstawaniu luźnych połączeń śrubowych i generalnie obniża koszt dodatkowych kontroli.

Oszczędzaj czas i sprzęt!

Szybszy i łatwiejszy montaż bez długotrwałego montażu i pozycjonowania komponentów. Badania montażowe wykazały, że w niektórych przypadkach czas montażu można skrócić nawet o 50%.

Eliminowane są dodatkowe koszty związane z zakupem dedykowanego sprzętu instalacyjnego.

Wkręty samogwintujące MaxxFast są dostępne w 3 rodzajach:

  • Stal galwanizowana
  • Stal nierdzewna
  • Bimetal z powłoką

Wkręt samowiercący i wkręt samogwintujący

Niezależnie od tego, czy chcesz powiesić obrazy na ścianie, zmienić półki, czy zmontować meble, upewnij się, że mocowania są najlepszej jakości!

Twoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo osób wokół Ciebie musi mieć pierwszeństwo, dlatego konieczne jest dobranie odpowiednich systemów mocowania w zależności od rodzaju zawartego materiału.

Wkręty samogwintujące do drewna

Jeśli półki są wykonane z drewna, użyj wkrętu samogwintującego do drewna .

Przy małej średnicy można go całkowicie włożyć.

Jeśli ma większą średnicę (> 4 mm), najpierw nawierć materiał, a następnie włóż rodzaj wkrętu samogwintującego. Otwór musi być wprost proporcjonalny do wewnętrznej średnicy gwintu.

Wkręty samowiercące z uszczelką

Jeśli przedmioty, które chcesz zmontować w celu zmiany wyglądu kamery są wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu lub płyty gipsowo-kartonowej, zaleca się użycie wkrętów samowiercących!

Możesz zdecydować się na wkręt samowiercący do płyt gk, wkręt samowiercący do metalu lub wkręt samowiercący do drewna.

Ich końcówka jest podobna do wiertła, można ją włożyć w materiał bez konieczności wcześniejszego wiercenia.

Niezależnie od tego, czy użyjesz wkrętów samogwintujących, czy wkrętów samogwintujących, montaż będzie bardzo trwały. Te metalowe pręty są przykręcane i odkręcane za pomocą nakrętki lub podkładki, aby chronić obszar dokręcania, ale także dla lepszego chwytu. Jeśli są solidnie zamocowane, nie ma ryzyka obrażeń!

Wkręt samogwintujący do betonu i wkręt samogwintujący

Kiedy zaczynasz przebudowę, skup się na oświetleniu domu! Naturalne światło jest bardzo ważne. To wpływa na nastrój tych, którzy w nim mieszkają. Upewnij się, że wybierasz duże okna, przez które w ciągu dnia może przenikać słońce.

Wybierz przezroczyste zasłony i przymocuj je wkrętem samogwintującym do betonu!

Naturalne światło w ciągu dnia zostanie zastąpione po zachodzie słońca światłem sztucznym. Oprawy oświetleniowe powinny dawać ciepłe, żółte światło, aby nie męczyć oczu.

Ponieważ w większości sytuacji sufit jest wykonany z gipsu, najbardziej wydajne systemy mocowania żyrandoli są wykonane z wkrętów samowiercących  z płaską łbem ocynkowanym.

Wkręty samowiercące do blachy Wkręty samowiercące do blachodachówki

Wkręty samowiercące stosowane są na zewnątrz domu, na dachach i fundamentach. Jeśli chodzi o dachy, to muszą być wodoodporne i ognioodporne, odporne na korozję i warunki atmosferyczne.

Ze względu na rodzaj pokrycia dachowego występuje wiele wariantów: blacha, blachodachówka, dachówka ceramiczna, beton czy gont. Wybór materiału i rodzaju wkrętów samowiercących dokonywany jest zgodnie z wymaganiami domu tak, aby nie naruszyć jego konstrukcji.

Ile wkrętów jest umieszczonych na blasze falistej

Najczęściej stosowanym materiałem pokryciowym, dostępnym dla wszystkich, jest blacha. To wytrzymałość i elastyczność dachu, niska waga i łatwość montażu.

Bezpieczeństwo dachu wykonanego z blachy jest reprezentowane przez podwójny system mocowania poprzez nałożenie warstw i zamocowanie ich blachowkrętami samowiercącymi.

Ten rodzaj blachowkrętu samowiercącego mocuje się za pomocą gumowej podkładki z boku każdego panelu dachowego.

Przy łączeniu blach oraz montażu elementów profilowanych lub falistych stosuje się 2-3 wkręty / ml w zależności od obszaru łączenia. Do szybkiego mocowania blach zaleca się użycie wkrętarek elektrycznych.

Ile śrub jest umieszczonych na metalowej płytce

Kolejnym trwałym materiałem o przyjemnym wyglądzie są płytki. Istnieją 3 rodzaje płytek: metalowe, ceramiczne i betonowe. Najczęściej używany jest metalowy.

Wykonany jest z ocynkowanej płytki, co zapewnia jej wytrzymałość i ułatwia montaż. Kawałki dachówki mocowane są wkrętami samowiercącymi do blachodachówki.

Montaż blachodachówki odbywa się za pomocą wkrętów samowiercących z uszczelką, których końce mają taki sam kolor jak maskownica. Mocowanie na listwach odbywa się za pomocą śrub. Mocowany jest na dwóch listwach (co dwa pofałdowania). Dlatego potrzebuje 8 śrub / mkw.

Dla tego typu dachów pokrytych blachodachówką, mocowanych za pomocą wkrętów samowiercących z uszczelką, producenci gwarantują wysoką wytrzymałość w czasie.

Wkręty samowiercące i wkręty samogwintujące – ważne aspekty dekoracji

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego w rearanżacji niż moment, w którym wymarzony projekt nabiera kształtu!

Aby uzyskać efektywność, warto dobrze znać swoją przestrzeń, zwracać uwagę na szczegóły i nie spieszyć się z ukończeniem projektu! Cierpliwość i wysokiej jakości materiały dają gwarancję wytrzymałości w czasie.

Znalezienie materiałów mocujących może okazać się nie lada wyzwaniem, więc wejdź na trada.ro i wybierz wkręty samowiercące, wkręty samogwintujące i ożyw swoje pomysły!

Oceń: